+370 612 632 87   info@nsking.lt  (8:30-16:00)

GRĄŽINIMAS

Į krepšelį įdėtos prekės nėra rezervuojamos. Klientas tampa prekės valdytoju tik po jos apmokėjimo.

Prekės grąžinimas per 30 dienų

 Mūsų tikslas yra maksimalus klientų pasitenkinimas. Jei jūsų netenkina prekės dydis, spalva ar vaizdas, jūs galite grąžinti prekę per 30 dienų nuo jos gavimo iš www.nsking.eu. Grąžinamos prekės turi būti pristatomos Pardavėjui per 30 dienų nuo siuntos gavimo dienos. 

Prekės grąžinimo per 30 dienų nuo gavimo momento procedūra:

1 žingsnis: užpildykite jūsų siuntoje esančią grąžinimo formą čia atsisiųskite elektroninę formos versiją >>

2 žingsnis: pristatykite užpildytą grąžinimo formą į artimiausią NS KING parduotuvę kartu su preke arba siųskite formą kartu su siunta adresu NS King - PC Akropolis, Aido g. 8, Šiauliai LT-78322 Tel. +370 612 63287

Grąžinamos prekės turi būti nepanaudotos, su etiketėmis ir originalioje pakuotėje. Su preke privaloma pateikti pirkimą patvirtinančio dokumento – čekio ar sąskaitos - kopiją.
NB! Elektroniniu paštu siunčiamas užsakymo patvirtinimas nėra pirkimą patvirtinantis dokumentas, kuriuo remdamiesi jūs galite grąžinti prekę.

Klientas turi apmokėti prekės grąžinimą, išskyrus atvejus, jei ji grąžinama į NS KING parduotuvę.

 

Priėmus ir patikrinus grąžintą prekę mūsų sandėlyje, jūs gausite pranešimą užsakymo metu nurodytu elektroninio pašto adresu. Piniginės lėšos už grąžintą prekę (išskyrus pristatymo išlaidas) bus išmokėtos į užsakymo apmokėjimui panaudotą banko sąskaitą.

 

Pinigai už grąžintą prekę įprastai pasiekia kliento banko sąskaitą per 8-10 darbo dienų nuo grąžinimo patvirtinimo momento, tačiau ne vėliau nei per 30 dienų nuo dienos, kai UAB Nittis gauna prekes. Tai priklauso nuo Pirkėjo banko vykdomos politikos.

Prekės keitimas

Mes neteikiame prekės keitimo paslaugos, tačiau jūs galite grąžinti bet kurią prekę, kuria nesate visiškai patenkinti, ir parengti naują užsakymą. 

Priėmus grąžinamą prekę mūsų sandėlyje, bus pradėtas grąžinimo procesas.

Jei jums patinka kita prekė, spalva ar dydis, pateikite naują užsakymą. 

Prekės grąžinimas nustačius defektą

Mes suteikiame avalynei 2 metų garantiją. Jei per šį laikotarpį atsiras gamyklinis defektas, mes pasirūpinsime jo pašalinimu. 

Garantija nėra taikoma:

- Išoriniams dekoratyviniams prekės elementams, vidpadžiams ir raišteliams.
- Jei avalynė buvo naudojama ne pagal paskirtį, dėvima jai netinkančiomis oro sąlygomis ar, jei avalynė buvo pažeista mechaniniu būdu.
- Jei avalynė yra fiziškai susidėvėjusi natūraliu ir įprastu jos naudojimo metu.

Visos sąlygos yra pateiktos LR prekių keitimo/grąžinimo taisyklėse.

Mūsų užduotis – patenkintas klientas!

Prekės grąžinimo nustačius defektą procedūra:

1 žingsnis: susisiekite su mumis elektroninio pašto adresu info@nsking.lt ar telefonu +370 612 632 87

2 žingsnis: laisva forma parašykite pretenziją ir atneškite ją kartu su preke bei sąskaita-faktūra į bet kurią NS King parduotuvę. (Pretenziją galima parašyti ir parduotuvėje.)