Smėlio arba (angl. camel) – puikus viršutinių drabužių variantas šaltam  rudeniui! Nežiūrint į tai,  kad smėlio spalvos paltas laikomas klasika, parinkus tam tikrus aksesuarus ir avalynę, jūs galite lengvai varijuoti savo įvaizdžiu: nuo elegantiškos ledi, kuri neskubėdama eina į pasimatymą jaukioje kavinukėje, iki stilingos chuliganės, mėgstančios miesto nuotykius.

Drąsiausias pasirinkimas
Labiausiai neįprastas ir neabejotinai traukiantis visų praeivių dėmesį bus smėlio spalvos paltas ir tos pačios spalvos aksesuarų derinys. Tai stilinga, drąsu, gražu! Bet kartu ir rizikinga, nes labiau tinka sausam ir šiltam rudeniui.


Paprasta ir skoninga
Tiems, kas mėgsta klasiką ir eleganciją, geriausias sprendimas bus smėlio ir juodos spalvos derinys. Bet, kadangi kontrastas tarp šių spalvų yra didelis, avalynę, rankinę, diržą ir pirštines geriausia rinktis vieno atspalvio


Susižavėjimas garantuotas
Prie smėlio spalvos palto priderinę baltus aksesuarus, jūs pati būsite susižavėjusi rezultatu. Gaivu ir stilnga, tačiau tuo pačiu metu griežta ir prabangu. Tai žaidimas kontrastais.


Šiek tiek raudonos spalvos
Pabrėžiame – šiek tiek. Geriau kad tai būtų maža rankinė ar diržas rudeniui tinkančios burgundijos vyno spalvos.


Jūros ir smėlio spalvos
Atostogos dar ne greitai bet jau norisi prasieiti pajūriu per šiltą smėlį? Prie “camel” palto priderinkite melsvą šaliką ir Voilà! Niūri rudens nuotaika pasikeis per sekundę!


Džiunglės kviečia!
Gyvūnų raštai yra populiarumo viršūnėje. Papildykite įvaizdį avalyne arba gyvūnų raštais marginta rankine - štai jūs gatvės stiliaus karalienė!


Alyvuoge, I love you!
Ar žinote kodėl alyvuogių spalva? Todėl kad ji lengvai derinama su griežtu biuro ar derybų stiliumi, o vakare po darbo įneš gaivumo ir lengvumo.